W Ł O S K A  E L E G A N C J A


Wyrafinowany wygląd panela, który zachowuje zaawansowane technologicznie serce, stworzony, opracowany i wyprodukowany w całości we Włoszech -  Alba jest najbardziej uniwersalnym modelem serii paneli zewnętrznych firmy Farfisa.

Dzięki doskonałemu wzornictwu i dopracowanej funkcjonalności, panel jest kompatybilny z najbardziej zaawansowanymi technologicznie urządzeniami w systemach (DUO, myCom,Pluggy).

Modułowość i elastyczność połączona jest z odpornością na warunki atmosferyczne i estetyką, którą zapewniają elementy wykonane z anodowanego aluminium. Zastosowano starannie dobrane materiały, które zapewniły estetyczną czystość i lekkość panela, np. głośnik ukryty w kamerze oraz niewidoczny mikrofon, schowany w dolnej krawędzi ramki.
Samodzielny moduł bazowy może zawierać - w niewielkich przestrzeniach - (moduł wystający zaledwie 1 cm od ściany) - układ rozmówny, kamerę 2,3 mm z obiektywem szerokokątnym 160 stopni i akcesoria skonfigurowane do 4 wywołań tj. np. 4 przyciski oraz nawet wbudowany na życzenie klienta czytnik zbliżeniowy.

Po uruchomieniu wywołania, Alba doświetla diodami LED odpowiednie ikony sygnalizujące status systemu dla maksymalnego komfortu, a także sygnalizuje, kiedy drzwi lub brama jest otwarta. Inne podstawowe funkcje to wbudowane dwa wyjścia przekaźnikowe oraz automatyczna alokacja adresów dla kolejnych dodatkowych modułów przyciskowych.

Płyta czołowa wykonana z anodowanego aluminium ze szczotkowanym wykończeniem, kolorowa kamera o ogniskowej 2,3 mm i szerokokątnym obiektywie, wbudowany w kamerę głośnik i niewidoczny mikrofon w dolnej części, szczególnie chroniona elektronika i mechanika wewnętrzna IP55, dzięki czemu Alba jest odporna na warunki atmosferyczne. Zapalające się diody LED pod ikonami graficznymi wskazują aktualny stan systemu: połączenie, zajętość, aktywna rozmowa, otwarcie drzwi. Alba posiada 2 niezależne wyjścia przekaźnikowe do aktywacji elektrozaczepu i innych funkcji, montaż jest uproszczony i szybki, a panel w Systemie DUO jest zasilany bezpośrednio z magistrali systemu.

Alba przystosowana jest do pracy z rozbudowanymi instalacjami, dzięki czemu może być używana jako główna jednostka zewnętrzna systemów do 20000 użytkowników przy bardzo dużych odległościach między jednostkami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Do montażu podtynkowego lub natynkowego, Alba nadaje się również do renowacji dzięki dopasowanym lub zbliżonym wymiarom do poprzednich paneli zewnętrznych Farfisa.

Dzięki technologii Bluetooth oraz dedykowanym darmowym aplikacją Farfisa, panele serii Alba można programować oraz nimi zarządzać z pozycji smartfona, co zapewnia większy komfort, szybkość, niezawodność i użyteczność zarówno dla instalatora, jak i dla użytkownika końcowego.

Niewielkie, samodzielne moduły Alba posiadają wiele zaawansowanych funkcji oraz umożliwiają wykonywanie połączeń w sposób konwencjonalny (przyciski) / cyfrowy (z klawiatury), / bezprzewodowy (ze smartfona).


Zobacz przykładowe moduły Farfisa serii Alba pasujące do Systemów:


DUO
 (Cyfrowy System domofonowy i wideodomofonowy):

CV2124AB
CA2124AB CT2138AB PD2100AB DD2140AB
FP51AB    AB50 AB21 AB20
AB00


myCom (Bezprzewodowy System domofonowy)

AB3G CT2138AB DD2140AB PD2100AB AN01
FP51AB    AB50 AB21 AB20
AB00

OBEJRZYJ PREZENTACJĘ WIDEOTUTAJ

WYBIERZ TECHNOLOGIĘ DLA SERII ALBA

duo_system.jpg
duefilipluggy.jpg
mycom.jpg
Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło