Cyfrowy System DUO jest innowacyjnym system domofonowym i wideodomofonowym opartym tylko na 2-żyłowej instalacji bez konieczności zachowania polaryzacji.

Może być stosowany w prostych instalacjach w domach jednorodzinnych począwszy, a skończywszy na złożonych systemach z możliwością podłączenia nawet do 20.000 użytkowników.

System jest “otwarty” i ciągle rozwijany, z bazowej wersji cyfrowego domofonu może zostać przekształcony do systemu wideodomofonowego. W każdej opcji istnieje możliwość przekazania rozmów na telefony stacjonarne i komórkowe, łączność wewnętrzna jest standardem również z uwzględnieniem łączności pomiędzy unifonami, monitorami i telefonami komórkowymi.

Do paneli zewnętrznych zarówno w wersji audio, jak i w wersji wideo można podpinać kamery zewnętrzne, zastosowanie odpowiednich modułów pozwala na podłączanie kamer w dowolnych miejscach 2-żyłowej magistrali z indywidualnie programowanym dostępem do nich przez użytkowników.

System pozwala na przekazanie obrazu z paneli zewnętrznych na odbiorniki TV, zastosowanie programowalnych przekaźników wykonawczych umożliwia sterowanie wieloma dodatkowymi funkcjami zarówno z odbiorników w mieszkaniach, jak i zdalnie z telefonów komórkowych.

Standardem w DUO jest możliwość połączenia się z dowolnego odbiornika z wybranym panelem zewnętrznym, jak i możliwość otwierania wyjść przekaźnikowych (np. elektrozaczepu, zwory) bez konieczności łączenia się z panelem.

Praktyczną funkcją systemu jest np. przywołanie windy na parter w momencie wywołania w panelu zewnętrznym dowolnego lokatora. Wszystkie odbiorniki w systemie posiadają regulację głośności i długości dzwonienia oraz opcję wyboru sygnału dzwonienia (istnieje możliwość personalizacji dzwonka przypisanego do danego panela wejściowego itd.)

Przydatną funkcją w Systemie DUO jest łączność z systemem za pomocą technologii Bluetooth, podpięcie płytki programatora Bluetooth pozwala nie tylko na programowanie systemu z pozycji smartfona, ale również na bezdotykowe łączenie z systemem za pomocą darmowej aplikacji na telefon komórkowy, przykładowe dostępne funkcje - przycisk w aplikacji do otwierania drzwi/bramy, wirtualna klawiatura do wejścia indywidualnym kodem, wykonywanie połączeń z komórki na domofon itp. 

Najważniejsze cechy:

-Cyfrowy System2-żyłowy bez polaryzacji

-Wielkość Systemu (od 1 do 20,000 lokatorów)

-Napięcie na linii (32-36Vdc)

-Odległości (max 1km)

-Indywidualne dźwiękowe potwierdzenie w lokalu momentu wejścia kodem/brelokiem przy panelu zewnętrznym lub bez

-Możliwość otwarcia drzwi bez połączenia z panelem zewnętrznym lub bez podniesienia słuchawki, w dowolnym momencie

-Personalizacja, wybór melodii dzwonka, głośności oraz jego długości przez każdego z lokatorów indywidualnie

-Możliwość wykorzystania łączności wewnętrznej między lokatorami w standardzie

-Prosta i szybka instalacja

-Intuicyjne dzwonienie poprzez wciśnięcie numeru odbiorcy/lokalu bez konieczności zatwierdzenia dzwonkiem

-Możliwości systemu (rozbudowa o moduł FTDUO (połączenia GSM na telefony komórkowe) lub o moduł bramki IP GW2IP.

-Programowanie systemu lokalnie lub z komputera za pomocą kabla USB

-Programowanie oraz zarządzanie systemem z pozycji smartfona poprzez technologię Bluetooth

-Całkowita różnorodność instalacji

-Bogaty wybór paneli wejściowych i urządzeń wewnętrznych

-System "nieograniczony"

-----------------------------------------------------

WYBIERZ SERIĘ URZĄDZEŃ Z TECHNOLOGII DUONowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło