PLUGGY
to cyfrowa technologia oparta na 2-żyłach bez polaryzacji, która dzięki swojej prostocie pozwala na szybkie i intuicyjne podłączenie zestawu wideodomofonowego 1SEPG bez zbędnych ustawień i konfiguracji.

Fabrycznie zestaw został zaprogramowany dla jednego lokatora, dlatego po podłączeniu jest gotowy do użytkowania. Proste, obrazkowe, menu monitora pozwala np. na szybki wybór rodzaju i głośności dzwonka. Monitor posiada również zaawansowane menu służące do dodatkowej konfiguracji panela zewnętrznego i funkcji systemu, takich jak np. rozbudowa o kolejnych użytkowników (wymagane dodatkowe monitory SE7PG), zmiana długości rozmowy podczas połączenia czy np. często używana funkcja zmiany czasu aktywacji przekaźników (zmiana czasu otwierania np. furtki i bramy –wbudowane 2 przekaźniki w panelu zewn.)

Zestaw 1SEPG składa się z panela zewnętrznego w stylizacji eleganckich paneli Farfisa serii Alba, zasilacza na szynę DIN, oraz 7-calowego monitora w nowoczesnej stylizacji monitorów Farfisa serii Sette. Oprócz możliwości rozbudowy do 4 użytkowników, podłączenia dodatkowych monitorów w instalacji czy kolejnych paneli zewnętrznych, system można poszerzyć np. o czytnik zbliżeniowy lub zamek szyfrowy serii Alba, zobacz czytnik zbliżeniowy FP51AB lub zamek szyfrowy / klawiaturę PD2100AB.

Zobacz zestaw 1SEPG

Zobacz dodatkowy monitor do zestawów Pluggy se7pg


Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło