wandaloodporny / wszechstronny / kompletny i wydajny


Nieprzeciętny pod względem osiągów technologicznych i bezpieczeństwa, nowy panel zewnętrzny HERO wykonano z materiałów z najwyższej półki dbając o jego wykończenie i detale. Podtynkowy, płaski panel składa się z jednego spójnego elementu: dużego frontu ze stali nierdzewnej 316L, z dużymi podświetlanymi, stalowymi przyciskami i 6 śrubami zabezpieczającymi Torx, które zwiększają wandaloodporność panela łącząc najlepszą ergonomię i maksymalne parametry technologiczne.

“W dotyku uczucie zimna i solidności, wizualnie poczucie elegancji i niezawodności.”

HERO Cię zachwyci! Hero zaprojektowano do pracy w Cyfrowym Systemie DUO do zarządzania prostymi, jak również najbardziej rozbudowanymi instalacjami, nawet do 20,000 użytkowników, pozwalając jednnocześnie na zachowanie maksymalnych odległości między jednostkami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Panel posiada cyfrową klawiaturę składającą się z 14 dużych podświetlanych przycisków, duży, podświetlany wyświetlacz z ikonami sygnalizującymi status systemu, kamerę z szerokokątnym obiektywem i inne udogodnienia, które sprawiają, że Hero to znakomity wybór również dla osób niepełnosprawnych. Jeden panel może zarządzać nawet 500 użytkownikami z indywidualnymi hasłami i jest przygotowany do montażu czytnika zbliżeniowego. Wśród innych funkcji dostępne są komunikaty głosowe, a programowanie możliwe jest za pomocą technologii Bluetooth.


Hero%20profil.jpg   

HERO - Jeden, kompletny, 14-przyciskowy, wandaloodporny panel wideodomofonowy wykonany z najwyższej jakości płyty 316L ze stali nierdzewnej z funkcją wybierania cyfrowego. Panel Hero przeznaczony jest do systemu DUO audio/wideo, zasilany bezpośrednio z magistrali, obsługuje maksymalnie 500 użytkowników oraz posiada pamięć 500 kodów/haseł. Wbudowane 2 niezależne prezkaźniki: 1 do otwierania elektrozaczepu i 1 do sterowania bramą lub do innej funkcji. Możliwość podłączenia dodatkowych przekaźników. Programowanie można przeprowadzić przez Bluetooth, za pomocą aplikacji System DUO dostępnej dla iOs i Android lub za pomocą zintegrowanej klawiatury cyfrowej. Zabezpieczony 6 śrubami torx, do montażu podtynkowego w puszce o głębokości 61 mm, która dostarczana jest w komplecie razem z panelem.


Hero Farfisa.jpg

Hero jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych i nie tylko:

→ komunikaty głosowe w panelu do dźwiękowej sygnalizacji stanu połączenia lub systemu (w różnych językach, możliwość wyłączenia poprzez programowanie)

→ wypukłe, duże, podświetlane klawisze z alfabetem Braille’a, przystosowane również dla osób niedowidzących

→ duży, podświetlany wyświetlacz graficzny, dla optymalnego odczytu nawet w niekorzystnych warunkach oświetleniowych

→ większe bezpieczństwo zapewnia szerokokątna kamera, która swobodnie obejmie osoby dzwoniące

→ integracja pętli indukcyjnej do łączenia z aparatami słuchowymi dla osób niedosłyszących


Przejdź do produktu TD2000HE


 Prawdziwy bohater w akcji do zadań specjalnych!

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło