W wizji Farfisa, coraz częściej użytkownik wymaga zdalnego oraz ciągłego dostępu do swojego systemu wideodomofonowego. Teraz jest to możliwe dzięki połączeniu cyfrowego systemu DUO ze światem IP poprzez moduł bramki GW2IP. System DUO, poprzez nowy moduł bramki GW2IP oraz autorską infrastrukturę chmurową, umożliwia zdalne zarządzanie systemem, jest ono intuicyjne zarówno dla instalatora, jak i użytkownika końcowego. W ten sposób system Farfisa spełnia również funkcje automatyki domowej: zdalne sterowanie jest możliwe nie tylko na smartfonie, ale także na podłączonych urządzeniach wewnętrznych (np. sterowanie oświetleniem, alarmem, podlewaniem itp..) wykorzystując podstawowe i wygodne elementy Systemu DUO.


Moduł bramki sieciowej GW2IP rozszerza funkcjonalność systemu cyfrowego DUO o bezprzewodowe połączenia wideo IP.


Zobacz moduł bramki IP -   GW2IP

PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA

1.jpg 2.jpg  Jesteś w biurze i ktoś dzwoni do ciebie, ale nikogo nie ma w domu. Dzwoni smartfon, widzisz dzwoniącą osobę, możesz z nią porozmawiać, a jeśli chcesz, możesz otworzyć drzwi i wpuścić ją do środka.
3.jpg 4.jpg Jesteś w supermarkecie, Twój syn dzwoni do drzwi, ponieważ nie ma kluczy, a Ciebie nie ma w domu. Twój smartfon dzwoni, widzisz syna, rozmawiasz, otwierasz drzwi i wpuszczasz go do domu.
5.jpg 6.jpg Jesteś w samochodzie, gość dzwoni do drzwi, ale nikogo nie ma w domu. Dzwoni smartfon, widzisz osobę, a jeśli chcesz, możesz z nią porozmawiać, otworzyć drzwi i wpuścić do domu.
7.jpg 8.jpg Bierzesz kąpiel i ktoś dzwoni do Ciebie do drzwi. Twój smartfon dzwoni blisko Ciebie, dzwoni, widzisz osobę na zewnątrz, rozmawiasz i jeśli chcesz, możesz otworzyć drzwi.
9.jpg 10.jpg Jesteś w barze i chcesz sprawdzić, czy ktoś jest na podjeździe. Weź smartfona, przejdź do aplikacji i połącz się z panelem zewnętrznym, obserwując, co dzieje się przed kamerą.


Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło