TERMIN DOSTAWY

Towar wysyłamy od 1 do 3 dni roboczych zazwyczaj czas realizacji wysyłki zamówienia wynosi do 24 godzin roboczych od momentu zakupu oraz zaksięgowania płatności (w przypadku płatności online). W przypadku dostępności towaru, zamówienia złożone do godziny 12:00, realizowane są tego samego dnia.

Towar do wysyłki jest odpowiednio zapakowany i zabezpieczony. Przy odbieraniu przesyłki należy sprawdzić czy opakowanie nie zostało uszkodzone podczas transportu.

Przy płatności przelewem tradycyjnym czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem tradycyjnym lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia zaksięgowania wpłaty.

Doręczenie przesyłki przez kuriera następuje w ciągu 1-2 dni roboczych, najczęściej następnego dnia od wysyłki zamówienia,

Towar oznaczony jako "niedostępny" oraz "na zamówienie" może zostać zamówiony na życzenie klienta. Należy skontaktować się z obsługą sklepu w celu określenia terminu dostępności towaru telefonicznie pod numerem: 61 8 35 87 00 lub mailowo pod adresem sklep@farfisa.pl

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło