ROZWIĄZANIE, KTÓRE DĄŻY DO NIESKOŃCZONOŚCI..


Solvo, kompaktowy, solidny i praktyczny, przeznaczony do obsługi od niewielkich do najbardziej możliwie złożonych instalacji osiedli mieszkaniowych i dużych bloków mieszkalnych w cyfrowym Systemie DUO.

Dzięki Solvo
, Farfisa oferuje rzeczywiste rozwiązanie dla nowoczesnego i niezawodnego panela zewnętrznego do systemów audio i wideodomofonowych: łatwość instalacji, niecodzienne możliwości i funkcjonalne rozszerzenia - kontrola dostępu, moduł GSM czy bramka IP. Cechy charakterystyczne panela obejmują kamerę z szerokokątnym obiektywem 160 stopni z diodami oraz ikonami sygnalizacyjnymi status systemu w jednym kompletnym module (aż 4 wersje panela do wyboru), który spełnia najbardziej wyszukane wymagania.

Taki właśnie jest niezawodny panel Solvo, niezależny jako jeden spójny moduł zaprojektowany w czterech odsłonach dla nowoczesnego budownictwa wielorodzinnego w wersji audio i wideo. Płaski i wandaloodporny, wykonany ze stali nierdzewnej posiada duży czytelny alfanumeryczny wyświetlacz oraz podświetlaną 16-przyciskową klawiaturę z elektronicznym spisem lokatorów i funkcją zamka szyfrowego, podświetlany moduł czytnika zbliżeniowego dla wersji TD2000RA (audio) i TD2000R (wideo).

ZOBACZ SOLVO TD2000RA ZOBACZ SOLVO TD2000R ZOBACZ SOLVO TD2000A ZOBACZ SOLVO TD2000


Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło