1SEPG

1SEPG Cyfrowy Zestaw Wideodomofonowy

1 597,77 zł brutto
1299 zł netto

Producent:

Model: 1SEPG

  • zamówienie telefoniczne - 61 835 87 00
  • wysyłka w ciągu 24h
  • 14 dni na zwrot
  • gwarancja jakości
  • satysfakcja na lata
1 597,77 zł
Brutto Wysyłka w 24 godziny

1SEPG Cyfrowy zestaw wideodomofonowy serii Pluggy

Ilość
W magazynie

 

Bezpieczne płatności

 

Fachowe doradztwo

 

Spokój na lata

1SEPG serii Pluggy, to cyfrowy, kompletny zestaw jednorodzinny z możliwością rozbudowy do 4 użytkowników. Seria Pluggy, została stworzona w celu prostego i szybkiego podłączenia zestawu wideodomofonowego bez zbędnych ustawień i konfiguracji. Instalacja dwużyłowa bez polaryzacji czyni zestaw bardzo prosty w podłączeniu, tym samym całkowicie uniemożliwiając popełnienie błędu podczas uruchamiania.

Fabrycznie zestaw został zaprogramowany dla jednego lokatora, dlatego po podłączeniu jest gotowy do użytkowania. Proste, obrazkowe, menu monitora pozwala np. na szybki wybór rodzaju i głośności dzwonka. Monitor posiada również zaawansowane menu służące do dodatkowej konfiguracji panela zewnętrznego i funkcji systemu, takich jak np. rozbudowa o kolejnych użytkowników (wymagane dodatkowe monitory SE7PG), zmiana długości rozmowy podczas połączenia czy np. często używana funkcja zmiany czasu aktywacji przekaźników (zmiana czasu otwierania np. furtki i bramy –wbudowane 2 przekaźniki w panelu zewnętrznym.)

Zestaw 1SEPG, markowany przez Farfisa, składa się z panela zewnętrznego w stylizacji eleganckich paneli Farfisa serii Alba, zasilacza na szynę DIN, oraz 7-calowego monitora w nowoczesnej stylizacji monitorów Farfisa serii Sette. Oprócz możliwości rozbudowy do 4 użytkowników, podłączenia dodatkowych monitorów w instalacji czy kolejnych paneli zewnętrznych, system można wyposażyć w czytnik zbliżeniowy (patrz. 1SEPGCZ) lub poszerzyć np. o zamek szyfrowy serii Alba, model PD2100AB.

1SEPG

Specyficzne kody

Nowy produkt

Pliki do pobrania

1SEPG Instrukcja zestawu

Instrukcja zestawu wideodomofonowego PLUGGY

Pliki do pobrania (2.84M)

Zobacz także

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło